Nabavnik m/ž

Opis dela:

·         izvajanje nabavnih postopkov v skladu s politiko podjetja,
·         priprava potrebne dokumentacije za potrebe povpraševanja, razpisnih postopkov,
·         naročanje materiala, blaga, izdelkov in storitev pri dobaviteljih,
·         pregled in vnos prejetih naročil v računalniški program,
·         vzdrževanje nabavnih evidenc in podatkov,
·         vodenje in ažuriranje podatkov o poslovnih partnerjih ter priprava poročil,
·         iskanje potencialnih novih dobaviteljev in analiza trga, konkurenčnih dobaviteljev,
·         sodelovanje s tehničnimi, proizvodnimi, logističnimi in finančnimi službami, ostanite v stiku z dobavitelji,
·         reševanje reklamacij z dobavitelji.

Od kandidata pričakujemo, da:

·         vsaj VI. stopnjo strokovne izobrazbe komercialne, ekonomske ali ustrezne tehnične smeri,
·         vsaj 3 leta izkušenj na področju nabave,
·         dobro poznavanje uporabe računalniških orodij MS Office (napredno poznavanje Worda in Excela),
·         znanje angleškega jezika,
·         sistematičnost, samostojnost pri delu, natančnost, fleksibilnost, pogajalske sposobnosti, sposobnost timskega dela, delovna vztrajnost.

Položaj ponuja:

·         zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev,
·         delo v dinamičnem in urejenem delovnem okolju,
·         možnost dodatnega izobraževanja.

Postopek prijave:
Prijave sprejemamo do 30.11. 2023 na e-naslov [email protected] ali osebno v tajništvu podjetja.